האתר בהרצה... אנא התאזרי בסבלנות

שדרת האאוטלט

כל המותגים והחנויות
בשדרת האאוטלט הוירטואלית

תוכניות לערבי לביבות

33
מגשימים משאלות
מה צריך? מספר ימים לפני המפגש מתקשרים לכל המשתתפים ומבררים על חלום/משאלה שיש להם, לדוגמה: משקפיים חדשים/להתקבל לישיבה/ שייוולד תינוק וכדומה. רושמים כל משאלה על פתק. המשחק: נותנים לכל משתתף פתק באקראיות (או מקריאים בטלפון, אם מדובר במשפחה המורחבת). על כל אחד להגשים את החלום על ידי ממתק או מתנה קטנה המסמלת את המשאלה, לדוגמה: כרטיס הגרלה למי שרוצה להיות עשיר.
32
ביסים של סופגנייה
מה צריך? דפים, עטים וסופגנייה לכל משתתף. המשחק: כל משתתף כותב חידה על דף. כל משתתף בתורו מציג את החידה שחיבר. המשתתף שמציג את החידה אוכל 2 ביסים מהסופגנייה שלו והמשתתף שעונה ראשון על החידה אוכל ביס אחד מהסופגנייה שלו. המנצח – המשתתף שסיים ראשון את הסופגנייה.
31
ברכה למארחת
מה צריך? דפים ועטים. המשחק: כל אחד מקבל דף שכתוב עליו שם של אחד מהמשתתפים. כל משתתף צריך לכתוב ברכה ותודה לאותו אדם. בכל הדפים כתוב שם המארחת. כל המשתתפים כותבים את הברכה ואז מנחים אותם להגיש את הברכה למי שכתבו אותה. כולם מגיעים יחד ומגישים למארחת המופתעת (שבד"כ היא הסבתא…)
30
אחת שתיים או שלוש?
מה צריך? שלושה פלאפונים במרכז ופלאפון לכל זוג. את הפלאפונים במרכז ממספרים (פלאפון אחד מקבל את המספר 1, פלאפון שני את המספר 2 וכולי). מכינים שאלות שקשורות למשפחה. על כל שאלה נותנים שלוש אפשרויות לתשובות, כך שרק תשובה אחת מתוכן נכונה. המשחק: מציגים את השאלה עם שלושת התשובות. כל זוג צריך לגלות מהי התשובה הנכונה ואז להתקשר לפלאפון שנושא את מספר התשובה הנכונה במהירות המרבית. הזוג הראשון שמתקשר לפלאפון הנכון מקבל נקודה. שאלה לדוגמה: כמה חלונות יש בבית של סבתא? 1. 8 2. 9 3. 10 אילו נכדים נולדו בחודש כסליו? 1. אלי, ארי ומיכל 2. אלי, מיכל ונתנאל 3. ארי, מיכל ונתנאל.
29
מספרים – מה הקשר?
המשחק: כל אחד במשפחה הוא מספר לפי המיקום שלו: סבתא - 1. הבכורה של סבתא - 1 1. הבת של הבכורה - 1 1 1. הילד הראשון של הבן השני של סבתא יהיה - 1 2, וכך הלאה. רושמים את כל המספרים על פתקים. בכל פעם מוציאים שני פתקים. המשתתפים צריכים לנחש מי הם ולמצוא משהו משותף ביניהם. הרעיונות מצחיקים ומעודדים את אווירת המשפחתיות. לדוגמה: יצאו המספרים 3 2 2 ו 3 1. הנכד של דינה ואפרים של סבתא. מה הקשר? שניהם מזייפים נורא...
28
כן ולא
מה צריך? פנסים כמספר המשתתפים. המשחק: מחשיכים את החדר. על התקרה מדביקים בצד אחד של החדר כרזה עם המילה 'כן', ובצד השני כרזה עם המילה 'לא'. כל משתתף מקבל פנס. שואלים שאלות אישיות (גם מביכות), ואת התשובה עונים עם הפנס – כדי שאף אחד לא יראה... כמו: האם את שמחה כשהשוויגער שלך באה בהפתעה? יש לך חור בגרב?
דילוג לתוכן